Jak získat kapitánský průkaz

Chcete řídit motorový člun nebo jachtu?

 

Doba se mění. Už vám nestačí vyvalit se na dovolené na pláž a nechat si organizovat čas a zážitky cestovkou? (Nemám nic proti cestovkám, každý ať si vybere podle svého gusta).

Hledáte změnu, zážitky, oživení dovolené, chcete se vytáhnout před svými blízkými, chcete trochu zvýšit hladinku adrenalinu v krvi? Jednou z možností je koupit - nebo stačí pronajmout - motorový člun a vyrazit. Po řekách nebo přehradách v ČR, po kanálech v zahraničí, nebo při mořském pobřeží v Chorvatsku, či jinde.

A co když vám nestačí člun a toužíte po dovolené na jachtě? Tu si můžete pronajmout i s posádkou, ale pokud budete mít průkaz, tak vás ke kormidlu určitě pustí. No a jsou fajnšmekři, kteří si pořídí svou jachtu...

Ve všech případech je základní otázkou jak získám nějaký průkaz, který mne opravňuje k vedení určitého plavidla?

Začnete hledat informace a zjistíte, že to není vůbec přehledné a jednoduché. Je mnoho druhů plavidel a je i mnoho druhů a stupňů průkazů. Navíc narazíte také na skutečnost, že v roce 2015 se měnila legislativa, ale na webech stále "visí" staré informace, staré názvy průkazů, staré skupiny těchto průkazů a jasno si v tom jen tak snadno neuděláte.

Nezoufejte, nabízím vám pomůcku...

Co vám dá e-book "Jak získat kapitánský průkaz"?

Především relevantní informace bez zbytečné omáčky a opřené o informace ze zákonů a vyhlášek i z mých vlastních zkušeností z absolvování zkoušek.

Ebook neobsahuje informace pro profesionální posádky lodí - týká se jenom rekreačního využití plavidel.

 

Ilustrační obrázek e-booku
  • Vnitrozemská plavba v ČR
    Přehled o typech plavidel a o tom, pro které průkaz vůbec nepotřebujeme a pro které nějaký průkaz musíme mít. Informace o tom, kde a jak se přihlásit na zkoušky, co budete ke zkouškám potřebovat, obsah a průběh zkoušek. Týká se především malých a rekreačních plavidel a toho, kdy můžeme s průkazem Vůdce rekreačního plavidla, který jsme získali v ČR, vyplout na moře. A také za jakých podmínek, jak daleko a s jakou lodí.
  • Námořní plavba
    Opět míněno jako rekreační. V této části ebooku jsou informace o typech průkazů pro vedení námořní jachty, kde a jak se dělají zkoušky.
  • Chorvatský průkaz
    Ebook se stručně dotýká i problematiky tzv. "Chorvatského průkazu" a toho, k čemu vás opravňuje.

CENA 145,- Kč (vč. DPH)

Jak získat ebook?

Jednoduše klikněte na tlačítko, nebo na obrázek s titulní stranou e-booku a otevře se vám objednávkový formulář. Po jeho vyplnění a zaplacení kupní ceny obdržíte e-mailem odkaz na stažení  ebooku ve formátu pdf.

Garance vrácení peněz ve výši 100 % kupní ceny

Na publikaci jsem si dal hodně záležet. Má 38 stran a až na pár ilustračních obrázků se jedná především o text. Vyhledal jsem pro vás odkazy na platné zákony a vyhlášky (ke zkouškám se s nimi budete muset obeznámit). V ebooku je i pár užitečných odkazů na webové stránky, kde najdete další informace.

Nejedná se však o učebnici, která vás připraví na zkoušky - ta by musela mít několik stovek stránek a tyto učebnice najdete na webu, nebo v některém z kurzů, které můžete navštívit.

Pokud by se vám přesto ebook Jak získat kapitánský průkaz vůbec nelíbil, nebo byste v něm nenašli to, co jste očekávali, nic se neděje. Napište mi na e-mail info@zivotpopraci.cz a já vám peníze pošlu zpět na váš účet. A to až do 30-ti dnů od objednávky. Nebudu se vás na nic vyptávat a jednoduše vám vrátím peníze. Berete? Na oplátku budu věřit, že nebudete ebook šířit dál a porušovat tak autorská práva. Věřím, že to je férová nabídka.